Wynajem kontenerów socjalnych

Kontenery są obecnie bardzo chętnie wykorzystywane przez różne podmioty, jako tymczasowe obiekty budowlane o przeznaczeniu biurowym, sanitarnym, magazynowym oraz socjalnym. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie wymagają pozwolenia na budowę, jeśli użytkowane będą do 3 miesięcy. Przy dłuższym okresie wymagana jest tzw. zgoda na posadowienie.

Kontenery – jakie są ich największe zalety?

Tak duże zainteresowanie kontenerami w ostatnich latach wynika z ich niewątpliwych zalet, do których należy zaliczyć:
• cenę – wynajem kontenera jest znacznie tańszy niż wybudowanie budynku stacjonarnego o podobnych wymiarach;
• montaż – ustawia się go za pomocą dźwigu, a co więcej nie trzeba do tego dodatkowych fundamentów;
• mobilność – jest łatwy w transporcie, dzięki czemu bez problemu można go przemieszczać i ustawiać w dowolnym miejscu;
• komfort – posiada niezbędne wyposażanie oraz estetyczne wnętrze.

Kontenery socjalne – dlaczego warto je wynająć?

Kontenery socjalne z powadzeniem mogą służyć jako pomieszczenia socjalne dla personelu, stołówki lub szatnie. Znajdują także zastosowanie jako obiekty wolnostojące, na przykład na ogródkach działkowych, ponieważ wyposażone są w niezbędne instalacje, a dodatkowo bez problemu można ustawić w nim meble i urządzenia elektryczne.

Wynajem kontenerów socjalnych jest idealnym sposobem na dostosowanie zaplecza do wymogów stawianych przez przepisy BHP. Stawiając na kontenery socjalne wysokiej jakości, jesteśmy wstanie stworzyć optymalną przestrzeń do pracy oraz odpoczynku.
Wynajem kontenerów socjalnych w swojej ofercie posiada wypożyczalnia sprzętu budowlanego. Są one wynajmowane na podobnych zasadach jak sprzęt budowlany. Obiekty te są solidne i trwałe, a do tego posiadają odpowiednie zabezpieczenia na wypadek prób włamania.

Kontenery socjalne mogą być wykorzystywane na terenie budowy, ale nie tylko. Znajdują one znakomite zastosowanie również jako zaplecza imprez plenerowych, a nawet gotowe mieszkania socjalne. Dzięki temu przedsiębiorstwa budowlane, które prowadzą inwestycje poza obszarem miejsca zamieszkania lub też w miejscach oddalonych od infrastruktury mieszkaniowej, mogą zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki do zakwaterowania.