Jasne biuro, jasny sukces

Jasne-biuro-jasny-sukces-1

O tym, jak ważna jest atmosfera pracy w biurze, wie każdy odpowiedzialny i profesjonalny menadżer. Przestrzeń biurowa powinna być wygodna i przyjazna pracownikom, a przy tym estetyczna i ciesząca oko. Ważne są również czynniki czysto techniczne – takie jak odpowiednie naświetlenie miejsca pracy, dobra wentylacja powietrza, przejrzysty układ pomieszczenia, strategiczne rozplanowanie stanowisk czy system zabezpieczeń.

Firmy chcące wynająć biuro często muszą liczyć się z ograniczeniami stawianymi im przez deweloperów biurowców, a co za tym idzie nie mogą spełniać swoich wizji aranżacji własnych przestrzeni. To jednak powoli ulega zmianom, a na łódzkim rynku nieruchomości powstaje miejsce przyjazne wszystkim pracodawcom ceniącym sobie swobodę działania oraz solidność i zaangażowanie.

Biuro Imagine to zupełnie nowa jakość, inna niż te dotychczas znane. Daje możliwości do kreowania swojego miejsca pracy – wynajmujący sam decyduje o stylu rozłożenia biura. Może zdecydować się na tradycyjny układ gabinetowy, popularny dziś open space albo mieszankę ich obu. Do dyspozycji firm są także liczne sale konferencyjne.

Biuro Imagine to zestaw dobrodziejstw technicznych godnych XXI wieku. Nowoczesna wentylacja HVAC oraz system ponadstandardowej wymiany zewnętrznego powietrza zapewnią płynny przepływ powietrza i odpowiednie dotlenienie pracowników. Energooszczędne oświetlenie biurowe zadba o optymalną jasność pomieszczenia, a co za tym idzie o zdrowie osób w nim przebywających. System przeciwpożarowy w postaci czujników dymu nie pozwoli, by ktokolwiek był narażony na niebezpieczeństwo związane z wybuchem pożaru. A dzięki zwiększonej efektywności energetycznej biura można spodziewać się niższych rachunków za energię.

Zainteresowani wynajmem przestrzeni biurowej powinni brać pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na efektywność i samopoczucie swoich pracowników. Taki stan rzeczy bez wątpienia zapewnić może biuro Imagine – nowoczesna propozycja na łódzkim rynku nieruchomości. Odpowiednio wybrane biuro to dwa kroki do przodu w drodze po sukces.